ברוכים הבאים לאתר שאלות ותשובות. כאן תוכלו לשאול שאלות בכל נושא ולקבל עליהם תשובה מפי מומחים

בעיית שיער דליל

0 הצבעות
שלום לכולם, יש לי בעיה, אני בחור צעיר, אני סך הכל בן 18 ואני סובל מבעיה של שיער דליל. אבל אני לא פרנואיד או משהו, באמת שיש לי שיער דליל מאוד. ראיתי רופאים בעניין הזה וניסיתי לחפש פתרונות לתופעת שיער דליל אבל אני לא מוצא משהו שלא כולל בתוכו ניתוח. הדבר היחידי שהחזיק אותי עד היום הוא שהייתי מגדל שיער טיפה ארוך וככה מחפה על הקרחת. אבל עכשיו אני עומד להתגייס ממש בקרוב ולכן עשיתי לעצמי כבר תספורת קצוצה וזה נראה ממש לא טוב. ממצב שבו היה לי שיער דליל אני נראה קרח. זה לא מוצא חן בעיני בכלל ואני מחפש פיתרון. פאה לא באה בחשבון כרגע תודה, אני מחפש משהו שיראה כמה שיותר טבעי. אני אשמח לשמוע פתרונות מאנשים שחולקים גם את הבעיה של שיער דליל. תודה רבה מראש שבינתיים מסתתר מתחת לכובע.
נשאל לפני 8 שנים בקטגוריית בריאות ורפואה על-ידי yuval (120 נקודות)
נערך לפני 8 שנים על-ידי admin

2 תשובות

0 הצבעות

 שלום לך.

שיער דליל בהחלט יכול להוות מטרד בייחוד כאשר הוא מתחיל להיות דליל בגיל צעיר מאוד שבו מרבית החברים עדיין עם שיער מלא.

למזלך, היום ישנם כבר המון תכשירים שעוזרים לבעיית שיער דליל והם טבעיים לחלוטין, כמובן שאני לא מדבר על פאות אלא על סיבי שערות מיקרוסקופיים שעשויים מחומר טבעי ואורגני לחלוטין. בעצם מאותם החומרים שמהם עשוי שיער אדם אמיתי. תכשירים אלא מעבים שיער דליל על ידי העובדה שהם נצמדים לשיער האמיתי ונשארים שם. סיבי השיער טעונים בחשמל סטטי ככה שהם בנויים להצמד לשיער גם ברוח או בתנאי מזג אוויר משתנים. כמובן שאת התכשיר לעיבוי שיער דליל אפשר למצוא בכל הצבעים ככה שתוכל להתאים לצבא השיער האמיתי והטבעי שלך.

טיפ חושב הוא לבדוק את הצבע גם באור שמש היות ויש שיער שנוטה לשנות טיפה את צבעו כשהוא חשוף לשמש. בשורה התחתונה, אין שום סיבה שתסבול כיום מתופעה של שיער דליל.

ישנם מספיק פתרונות טבעיים בשוק שנראים מעולה ואני מבטיח לך שאף אחד לא ישים לב. אני מכיר מספר אנשים שמשתמשים בתכשיר והם לא מתלוננים אז תבדוק, תנסה ואם תהייה מרוצה, תקנה. שיהיה לך גיוס קל.

נענה לפני 8 שנים על-ידי admin (390 נקודות)
0 הצבעות

הי יובל, אל תתייאש וגם אל תתבייש, זו בעיה נפוצה וניתוח הוא בכלל לא האפשרות היחידה. יש טיפול תרופתי לנשירת שיער ויש תכשירים למיניהם, בקיצור המון אפשרויות. אני מצרף לך קישור לאתר רלוונטי, כדי שתוכל לראות שבין פאה לניתוח יש עוד המון אופציות באמצע. תיכנס לכאן - http://www.hairloss.co.il/

נענה לפני 8 שנים על-ידי הטיפיונר (1,150 נקודות)

שאלות נוספות שיתכן שיהיו רלווטיות לשאלה זו

0 הצבעות
1 תשובות
נשאל לפני 8 שנים בקטגוריית אופנה, טיפוח ויופי על-ידי MaceyGershvein (160 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובות
נשאל לפני 8 שנים בקטגוריית אופנה, טיפוח ויופי על-ידי MaceyGershvein (160 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובות
נשאל לפני 8 שנים בקטגוריית אומנות, בידור ופנאי על-ידי אלי (120 נקודות)
0 הצבעות
0 תשובות
נשאל לפני 8 שנים בקטגוריית בריאות ורפואה על-ידי shirosh (280 נקודות)