ברוכים הבאים לאתר שאלות ותשובות. כאן תוכלו לשאול שאלות בכל נושא ולקבל עליהם תשובה מפי מומחים

צריכה עזרה בהכוונה מקצועית לבת שלי

0 הצבעות
הבת שלי השתחררה מהצבא כבר לפני שנתיים, ועדיין לא מוצאת את עצמה. היא לא יודעת מה היא רוצה ללמוד, אבל מאוד רוצה להתחיל ללמוד. היא מצד אחד לא בנאדם שיודע לשבת הרבה על הישבן ולחרוש, כמו שאומרים, אבל אם זה יעניין אותה היא תשקיע. היא כרגע עובדת בחנות בגדים, יש לה זיקה לאומנות ולאסתטיקה, היא תמיד מלבישה ומאפרת את כולנו, אבל היא אומרת שעיצוב אופנה למשל, או עיצוב גרפי לא מעניינים אותה. אני כמובן רוצה שהיא תלמד משהו שהיא יכולה להתפרנס ממנו. מישהו יודע משהו לגבי תחומי האיפור או הסטיילינג? זה תחום שכדאי להיכנס אליו?
נשאל לפני 8 שנים בקטגוריית חינוך ולימודים על-ידי (1,270 נקודות)

3 תשובות

הצבעה +1

אני לא מומחה גדול בענייני סטיילינג אבל כן יודע קצת על איפור כי אשתי עסקה בזה במשך תקופה לא קצרה בכלל. בתור מאפרת אני יודע שיש לא מעט עבודה, אם זה בטלוויזיה, בהפקות אופנה, בקולנוע ותאטרון או באירועים - לא חסר. אשתי למדה באיל מקיאג' ומיד כשסיימה הצליחה להשתלב בעבודה ובאמת מצאה משהו שגם מפרנס וגם מהנה אותה. אפשר גם להתפתח למקומות מאוד יצירתיים וכל מה שזה מצריך ממנה - עד כמה שאני יודע, זה קורס של חצי שנה. לפחות בתור התחלה. אני מצרף לך קישור לאתר של איל מקיאג': http://www.ilmakiage.co.il/ שתיכנס ותראה מה יש להם להציע, אם באמת זה מעניין אותה בתור מקצוע, זה המקום ללמוד בו

נענה לפני 8 שנים על-ידי הטיפיונר (1,150 נקודות)
0 הצבעות

ממה שאתה רושם, נשמע כאילו הבר שלך רווית כשרונות. אני לא חושב שצריך להגביל את עצמה לאופציות האלה דווקא, ומהתיאור שלך נשמע שלא מעט תפקידים יכולים להתאים לה, במידה זו או אחרת.

אני יכול להציע לך משהו שלא מובן מאליו, אבל מועיל במקרים מסוג זה- ייעוץ עסקי. יכול להיות שהבת שלך צריכה לשבת עם מישהו שיבין את היכולות העסקיות הפוטנציאליות שלה, וייבחר לה מסלול מתאים להתקדמות. נותנים שם טיפים על ניהול, מנהיגות, שיווק וכן הלאה- בענף האופנה, כמובן, זה מאד חשוב.

החבר'ה שם מאד מקצועיים ונחמדים, ומלווים אותך תמיד. קוראים לחברה שעבדתי איתה "השל", ואפשר להגיע אליהם דרך האתר שלהם.

נענה לפני 8 שנים על-ידי עמית23 (400 נקודות)
0 הצבעות

בהמשך למה שכתב הבחור ה"לא מומחה לענייני סטיילינג " wink  - אני ממש מסכימה.

עשיתי את הקורס המלא של איל מקיאג' (ובקרוב אני מתכננת לעשות את המתקדם שלהם) ועבורי זה היה מדהים, למדתי כל כך הרבה, אני ממש אוהבהת את התחום. ברור שזה אינדווידואלי, אבל אם ללמוד איפור, אז המכללות של איל מקיאג' ללא ספק הן המקצועיות ביותר.

נענה לפני 8 שנים על-ידי לואיזה (600 נקודות)

שאלות נוספות שיתכן שיהיו רלווטיות לשאלה זו

0 הצבעות
1 תשובות
נשאל לפני 8 שנים בקטגוריית אופנה, טיפוח ויופי על-ידי yotamalb (680 נקודות)
0 הצבעות
0 תשובות
נשאל לפני 7 שנים בקטגוריית חינוך ולימודים על-ידי Andrewl (490 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובות
נשאל לפני 8 שנים בקטגוריית חינוך ולימודים על-ידי אחד ששואל (160 נקודות)
0 הצבעות
0 תשובות