ברוכים הבאים לאתר שאלות ותשובות. כאן תוכלו לשאול שאלות בכל נושא ולקבל עליהם תשובה מפי מומחים

איפה כדאי לעשות ניתוח מתיחת פנים?

0 הצבעות
שלום, אני מרים ואני הייתי רוצה לברר בבקשה לגביי ניתוח מתיחת פנים, אני חושבת לעבור ניתוח מתיחת פנים כבר תקופה ארוכה כי אני לא אוהבת את הקמטים שנוצרים לי, זה גורם לי להראות מבוגרת יותר ממה שאני מרגישה. אני אישה צעירה ברוחי ולכן אני רוצה להתאים את הפנים שלי להרגשה. חוץ מזה שכמה חברות שלי עברו מתיחת פנים ואני אוהבת את התוצאות שאני רואה עליהן. הייתי רוצה לשאול ולברר פה טיפה בנושא של מתיחת פנים, האם יש כמה סוגים לתהליך ואיפה כדאי לעשות מתיחת פנים? אני חושבת שהיום הטכנולוגיה כבר התקדמה מאוד ואין שום צלקות לאחר מתיחת פנים, אבל עדיין הייתי רוצה לשמוע מאנשים שמבינים טיפה יותר ממני. תודה רבה מראש.
נשאל לפני 8 שנים בקטגוריית בריאות ורפואה על-ידי מרים (150 נקודות)
אני יודעת שמתיחת פנים כבר נחשבת היום למשהו מאוד נפוץ ולא מסובך אבל עדיין כשאתה המטופל זה מאוד מאוד מלחיץ, את בטח יודעת. אני כבר בשלב שאחרי, כבר החלמתי לגמרי ואני ממש ממש מרוצה אבל זוכרת טוב מאוד את התהליך שלפני. מה שהכי חשוב זה המנתח עצמו ואיך הוא גורם לך להרגיש. אני בטוחה שכולם למדו והצליחו אבל אני זוכרת פגישות עם רופאים שהתייחסו לזה כמו אל שום דבר ולא נתנו שום משקל ללחץ ולמצוקה שלי. רופאים כאלה גרמו לי לפחד ולא להרגיש ביטחון. אז זו הרגשה מאוד אינדיבידואלית ואת לא בטוח תרגישי בנוח עם מי שאני סמכתי עליו, אבל בכל זאת נותנת לך אופציה לבדוק באתר הזה: http://www.dr-icekson.net/  . המלצה אחת כבר יש לך

3 תשובות

0 הצבעות

שלום מרים.

מתיחת פנים היום זה כבר תהליך ידוע ונפוץ מאוד אצל נשים וגברים מעל גיל 40 אשר רוצים לתת ביטוי ליופי שהיה להם בצעירותם לעוד כמה שנים טובות.

יש הרבה שיטות שונות של מתיחת פנים. אפשר לעשות ניתוח מתיחת פנים בהרדמה כללית ככה שלא מרגישים כלל שום כאב, ישנו גם תהליך של מתיחת פנים טבעית. עם לייזר, בלי לייזר, האפשרויות כמעט לא נגמרות. מה שכן, כמובן אני אמליץ לך להתייעץ עם רופא מומחה לכירורגיה פלסטית שיש לו עבר וניסיון רב עם תהליכים של מתיחת פנים ככה שהוא יוכל להמליץ לך על דרך הטיפול הכי אפקטיבית בשבילך. משום שיש הרבה דברים שיש לקחת בחשבון בעת מתיחת פנים.

סוג העור, גיל, מצב בריאותי ועוד. לרוב ניתוחי מתיחת פנים נעשים בהרדמה וכוללים כמה ימים של השגחה בבית החולים לאחר הניתוח. עקב ההתפתחות בתחום, מתיחת פנים כיום כמעט ולא משאירה שום סימנים או צלקות. כמובן שישנם גם ניתוחים משלימים למתיחת פנים שאפשר לעשות כמו הרמת גבות או מתיחת צוואר, אבל שוב, כדאי לשמור את זה לייעוץ של רופא מומחה.  אני אמליץ לך לחפש באינטרנט מנתח פלסטי לתהליך של מתיחת פנים ולקבוע איתו פגישת ייעוץ לתחילת התהליך.
 

נענה לפני 8 שנים על-ידי לא מומחה גד (850 נקודות)
0 הצבעות

קיימים בישראל מספר מומחים פלסטיים המבצעים מתיחת פנים. 

שמעתי רק מילים טובות על ד''ר רוני מוסקונה (http://www.moscona.co.il/cos.asp?newsid=7), שנחשב לבעל שם עולמי בתחום.

את יכולה לקבוע איתו פגישת ייעוץ דרך המספרים הרשומים באתר.

נענה לפני 7 שנים על-ידי yotamalb (680 נקודות)
הצבעה +1

הי מרים,

קצת באיחור, אבל...

את יודעת אני בכלל לא בטוחה שיש צורך בניתוח מתיחת פנים. הסכנות הן רבות וניתוח זה ניתוח. אני לא יודעת בת כמה את ועד כמה המצב שלך מציק לך אבל אני ממליצה לך קודם כל לנסות טיפולים אחרים טבעיים או כימיים.

אני, למשל סובלת מאדמומיות בפנים והרופאה שלי רשמה לי משחה במרשם (משחת רטאויט) שהיא במקור לטיפול באקנה אבל גילו שהיא גם מועילה לטיפול בקמטים ובבעיית אדמומיות. תקשיבי, את לא מבינה איזה שינוי.

רק צריך ממש להיזהר ולא להיחשף לשמש! חשוב ממש להקפיד בנושא הזה.

בקיצור, תבדקי קודם אופציות פחות מסוכנות. בכל מקרה, שיהיה בהצלחה.

נענה לפני 7 שנים על-ידי לואיזה (600 נקודות)

שאלות נוספות שיתכן שיהיו רלווטיות לשאלה זו

הצבעה +1
0 תשובות
נשאל לפני 7 שנים בקטגוריית בריאות ורפואה על-ידי Lusie (520 נקודות)
0 הצבעות
1 תשובות
נשאל לפני 7 שנים בקטגוריית עבודה וקריירה על-ידי shirosh (280 נקודות)
0 הצבעות
0 תשובות